آشنایی با انواع مدل گردنبند زنانه

انواع مدل گردنبند زنانه

انواع مدل گردنبند زنانه  :
استفاده از گردنبند و آویزهای رومانتویی و رولباسی جذابیت افراد را دو چندان می کند .
در درخشش و جلوه خانم ها در مهمانی ها و مراسم های مختلف و همچنین محیط های غیر رسمی و محافل دوستانه و خانوادگی ، دورهمی ها و صدها موقعیت دیگر انتخاب و استفاده صحیح و اصولی از گردنبند بسیار حائز اهمیت بوده  و خرید گردنبند همواره از اولویت های یک خانم جوان و همچنین سنین بالاتر می باشد .
یک خانم زیبا هر چقدر هم که ساده پوش باشد باز هم در کمد و کشوی زیورآلات خود حداقل یک مورد از زیورآلات نظیر گردنی آویز، گوشواره، دستبند، النگو، انگشتر، پابند، خفت بند و …دارد .
اما برخی از دختر خانم ها به خرید زیورآلات و گسترش کلکسیون جواهرات خود علاقه خاصی دارند .

به هنگام خرید گردنبند بایستی علاوه بر نوع زنجیر و مدل آن ، سایز و طول زنجیر را نیز در نظر بگیرید.

آشنایی با انواع مدل گردنبند زنانه

انواع مدل گردنبند زنانه :

  • چند رشته ای 
  • زنجیری
  • مهره ای 
  • لاکت
  • مروارید
  • تک نگین
  • آویز 
  • چند لاینه

گردنبد لاکت

گردنبد لاکت که در داخل آویز آن تصویر یا عکس و نوشته ای با ارزش را که از شخصی به یادگار مانده را به عنوان یادبود با خود نگه می دارند.
این نوع گردنبندها در دوران ویکتوریا بسیار رواج داشتند به صورتی که تمام احساسات فرد به همراه موهای شخصی که دوست داشتند و معشوق آنها بود در داخل قاب آن آویز همراهی شان می کرد!
در اصل این گردنبندها در بین نسل های مختلف هر خاندان دست به دست می شود و از نسلی به نسل دیگر منتقل می شوند.
با توجه به این مباحث می توانیم نتیجه بگیریم که برای صاحبان این گردنبند ارزشمند ترین چیز این گردنبند می باشد.

گردنبند زنجیری

زنجیر گردنبند تقریبا با تمامی استایل و سبک لباس ست می شوند .
یک زنجیر پلاتین سایز چوکر ظاهری بسیار فریبنده و جذابی را دارد.
اگر قصد خرید هدیه ی روز خاصی از زندگی و به هر مناسبتی به همسر خود را دارید و می دانید که همسرتان خیلی در قید و بند طلا و جواهرات گرانبها نیست و ساده پوش هستند از محصولات این مجموعه دیدن فرمایید.
مطمئن باشید این محصولات همه از بالاترین عیار استیل ساخته شده اند و ضد زنگ و رنگ ثابت و در عین حال ضد حساسیت پوستی می باشند.

گردنبند آویز

گردنبند های آویز زنانه نیز در انواع طرح و رنگ های متنوع در بازار موجود هست که آویز آن که به اصطلاح پلاک گردنبند نیز نامیده می شود می تواند به هر زنجیری با هر طول و سایز نصب شده و بر روی لباس ، مانتو و پیراهن شما خودنمایی کند.
در این میان آویزهای تک نگین بسیار پر طرفدار هستند که تقریبا هیچ موقع از مد نمی افتند و همیشه می تواند تیپ شما را به اوج زیبایی برساند و شما را فردی بسیار خوش پوش و خوش سلیقه نشان دهد