راهنمای خرید زیورآلات
راهنمای خرید زیورآلات ساده و نحوه استفاده و ست کردن آن ها

راهنمای خرید زیورآلات ساده و نحوه استفاده و ست کردن آن ها

راهنمای خرید زیورآلات ساده و نحوه استفاده و ست کردن آن ها یک حیطه قابل بحث می باشد، چرا که تنوع سلایق و گوناگونی محصولات این مبحث را پیچیده تر می کند. اکسسوری ها و زیورآلات به عنوان یکی از مهم ترین وسایل زینتی خانم ها و آقایان شناخته می شوند، به همین علت است که افراد، در انتخاب این قبیل محصولات وسواس زیادی به خرج می دهند. به دلیل اهمیت انتخاب این وسایل زینتی بر استایل افراد، باید در خرید زیورآلات دقت کافی داشت.

ست کردن زیورآلات با لباس

راهنمای خرید زیورآلات ساده و نحوه استفاده و ست کردن آن ها۱ . وقتی لباس تان رسمی است

انواع پیراهن های بلند زنانه، چه ساده باشند و چه روی آن ها کارهایی مثل سوزن دوزی یا سنگ دوزی انجام شده باشد، که در عروسی یا انواع  مجالس دیگر استفاده می شوند لباس رسمی، به حساب می آیند.
برای لباس رسمی می توانید به سمت زیور آلات گزینه های زرق و برق دار مثل انواع مدل دستبند طلا یا گردنبند هایی با سنگ های قیمتی بروید. اگر در آمدتان به خرید مدل های اصل نمی رسد، میتوانید از زیورآلات بدلی استفاده کنید که مانند
مدل های اصلی می درخشند.
اما اگر صرفا به دنبال زیورآلات قیمتی هستید قطعا طلا بهترین گزینه است اما حتما در هنگام خرید توجه کنید تا طلای تقلبی به شما نفروشند.

۲ . وقتی لباستان رسمی نیست

وقتی به مهمانی ساده یا یک تولد دوستانه می خواهید بروید قطعا از لباس ساده در عین حال شیک  در چنین شرایطی دست شما برای  انتخاب زیور آلات بسیار باز است.. فقط باید استفاده از زیورآلات پر زرق و برق را کنار بگذارید، چون سنخیتی با مهمانی تولد یا لباسی که پوشیده اید، نخواهد داشت.

۳ . وقتی رنگ لباس خنثی است

رنگ هایی مثل سفید و سیاه به اصطلاح رنگ های خنثی هستند.  برای اینگونه لباس ها هر گونه زیور آلات که دلتان می خواهد انتخاب کنید و به راحتی ست کنید. خنثی بودن یک رنگ به این معنی است که می توان آن را با انواع و اقسام رنگ های دیگر ست کرد.

۴٫ وقتی لباستان رنگی است

شاید اصطلاح «چرخ رنگ ها» را شنیده باشید. چرخ رنگ ها شامل سه رنگ اصلی یا اولیه (قرمز، آبی و زرد) و رنگ های ثانویه یا فرعی می شود.
این رنگ های ثانویه شامل مواردی می شود که از ترکیب رنگ های اصلی به وجود می آیند؛ مثل نارنجی که نتیجه ترکیب زرد و قرمز است. رنگ های اولیه و ثانویه که در چرخ رنگ ها کنار هم قرار دارند به عنوان رنگ های مشابه شناخته می شوند و در کنار هم خیلی خوب به نظر می رسند؛ البته به شرطی که از نظر روشنی یا تیرگی در یک سطح قرار داشته باشند. از همین قانون برای انتخاب رنگ زیورآلات متناسب با رنگ لباس تان استفاده کنید.

۵٫ رنگ های متضاد انتخاب کنید

اگر جوان هستید یا و می خواهی ریسک بگیرید موقع خرید زیورآلات زیبا برای لباس تان سراغ رنگ هایی بروید که در چرخ رنگ ها رو به روی رنگ لباس تان قرار داشته باشند. این ترکیب ممکن است کمی خارج از قاعده به نظر برسد؛ اما ترکیب جالبی ایجاد می کند. فقط حواستان به ترکیب سبز و قرمز باشد، چون جذابیت چندانی ایجاد نمی کند و کمتر کسی سراغش می رود؛ با وجود این در نهایت این شما هستید که انتخاب می کنید.

۶ . برای لباس شلوغ کدام مدل مناسب است؟

یکی از رایج ترین اشتباهات موقع انتخاب زیورآلات، انتخاب مدل های شلوغ برای لباس های شلوغ است. فرض کنید یک پیراهن زنانه زیبا پوشیده اید که گلدوزی شده یا چین دار است یا روی پارچه اش طرح گل، خال خال یا هر چیز دیگری دارد. چه نوع پارچه شلوغ باشد، چه روی آن کار شده باشد و چه طرح دار باشد، لباس تان شلوغ محسوب می شود و موقع انتخاب زیورآلات ترجیحا نباید سراغ مدل های شلوغ و پر زرق و برق بروید. استفاده از زیورآلات شلوغ و طرح دار در صورتی مجاز است که لباس زنانه ای که پوشیده اید ساده یا تک رنگ باشد.

۷٫ به کار بردن چند رنگ در یک استایل مجاز است؟

دنیای مد و لباس هر روز مدل های جدید و تجربه های تازه ای از سر می گذراند که بعضی هایشان باقی می مانند و بعضی های دیگر از جانب مشتری ها پس زده می شوند و به پستوی تاریخ می پیوندند. یکی از قوانینی که از ابتدای صنعت مد وجود داشته «قاعده سه رنگ» است؛ به این معنی که سعی کنید در استایلتان بیشتر از سه رنگ به کار نبرید؛ در غیر این صورت به قول معروف «شنبه، یکشنبه» می شوید. بنابراین اگر موقع انتخاب کیف و کفش زنانه و پیراهن سراغ دو رنگ رفته اید، برای ست کردن زیورآلات می توانید تنها سراغ یک رنگ دیگر بروید تا از قاعده سه رنگ تخطی نکرده باشید.

 

نکته مهم در خصوص راهنمای خرید زیورآلات

نکته مهم در خصوص راهنمای خرید زیورآلات

همیشه به خاطر داشته باشید تا زیورآلاتی را انتخاب کنید که نه خیلی ساده و بدون طرح باشند و نه خیلی پیچیده و پر زرق و برق. چنین طرح هایی نه تنها در طول سال ها از مد نمی افتند، بلکه جلوه درخشان خود را به عنوان یک وسیله زینتی قابل استفاده در هر مراسمی حفظ می کنند. بدین شکل شما از بودجه خود هم صرفه جویی می کنید و از محصولاتی که چندین بار به راحتی می توان استفاده کرد، پشتیبانی می کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که از فروشگاه های معتبر خرید های خود را انجام دهید تا هم تنوع زیادی را مشاهده کنید و هم قیمت های مناسبی را بپردازید.

فروشگاه اینترنتی وندی با چندین سال سابقه درخشان، همچنان در عرضه بهترین ها در حال تلاش است.

ست کردن زیورآلات با لباس های خنثی

ست کردن زیورآلات با لباس های خنثی

راحت ترین روش برای ست کردن زیورآلات در بهترین روش استفاده از لباس هایی با رنگ خنثی می باشد. رنگ هایی همچون سفید و سیاه به اصطلاح رنگ های خنثی هستند. خنثی بودن یک رنگ به این معنی است که می توان آن را با انواع و اقسام رنگ های دیگر ست کرد.
وقتی لباسی به رنگ خنثی می پوشید، هر رنگ زیورآلاتی که دلتان خواست را در کنار آن به کار ببرید.

با این حال همیشه حد تعادل را در نظر داشته باشید.
وندی، راهنمای خرید زیورآلات با هزینه های مناسب می باشد.