زیورآلات برند بولگاری Bvlgari

زیورآلات برند بولگاری Bvlgari

زیورآلات برند بولگاری Bvlgari :

بیشتر از صد و خورده ای سال می باشد که برند بولگاری قادر بوده است با دیزاین هایی خاص زیورآلات بی نظیر خود استایل و ترند خاصی را تحت عنوان نام برند خود یعنی بولگاری برای عموم اقشار دنیا معرفی نماید.
این برند به معرفی این استایل بسنده نکرده و هر ساله با تغییراتی حساب شده، به گونه ای که حس و حال اولیه ی طرح ها حفظ شوند، توانسته است طرفداران خود را شگفت زده نماید.
این برند جواهر سازی ایتالیایی هم اکنون گنجینه ای ارزشمند از طرح ها و ایده های جدیدی دارد که می تواند به وسیله ی آن ها دنیا را مسحور محصولات خود نماید.
یکی از معروف ترین طرح هایی که این برند همواره به آن وفادار بوده است، طرح مارپیچ بولگاری است.

سابقه طولانی

برند بولگاری سابقه ای طولانی در دیزاین و ساخت جواهرات و بدلیجات فلزی داشته و بی شک برای راضی نگه داشتن مشتریان خود همیشه و بی وقفه تلاش های زیادی کرده است.
به همین سبب است که هرسال شاهد طرح ها و دیزاین های جدید و منحصر به فردی از این برند می باشید.زیورآلات برند بولگاری Bvlgari

با شروع سال نوی میلادی جهانی از مدل ها و طرح های جدید و ناب و منحصر به فرد در حوزه ی کاری طراحی زیورآلات بولگاری و لباس و اکسسوری دنیای مد و فشن را به تسخیر درآورده است.
خریداری گردنبند ، انگشتر، دستبند، رومانتویی و رولباسی، گوشواره و یا هر زیور دیگری از خانواده جواهرات و زیورآلات در اینچنین زمانی وابسته به مدلهایی دارد که در وب سایت ها و مجلات ارائه می کنند .
همچنین نظر منتقدان در جهان بزرگ فشن ، نقش کلیدی و مهمی را در این مسیر ایفا می کند.
به همین دلیل می باشد که برای برندهای متعدد و مطرح جهان در روزهای پایانی سال میلادی بسیار حائز اهمیت و حیاتی است.
از آنجایی که دنیای جواهرات و زیورآلات بسیار متنوع می باشد.
رقابت در آن بسیار زیاد است ، معرفی چندین کلکسیون متنوع به روشی که بتواند پاسخگوی سلایق کلیه ی اشخاص باشد کاری هوشمندانه و استراتژیک می باشد.
کلکسیون معروف و شناخته شده ی برند بولگاری با نام سرپنتی serpenti بولگاری از مشهورترین کالکشن هایی است که این برند زیورآلات جهانی تا امروز طراحی و تولید کرده است.