زیورآلات برند ژوپینگ

زیورآلات برند ژوپینگ

شاید تا حال نام برند ژوپینگ یا شوپینگ به گوش شما خورده باشد.
اگر کمابیش در جهان بدلیجات و زیورآلات وارد شده باشید احتمال زیاد با این اسم آشنا هستید.
در این مقاله از فروشگاه اینترنتی پخش زیورآلات و بدلیجات وندی قصد داریم تا شما را برند ژوپینگ و اکتیویته های آن آشنا کنیم.
اگر برای شما نیز سؤال ژوپینگ چه نوع برندی است و ساخت کدام کشور است ؟ پیش بیاید.
تبلیغات و تعرفه و قیمت متناسب و سایر عوامل تأثیر گذار قادر خواهد بود یک موفقیت را برای خود رقم بزند.
اما کیفیت دیزاین ها و ساخت و عرضه ی یک گردنبند یا انگشتر و یا هر زیور و جواهر دیگری از اهمیت بی نهایت زیادی برخوردار بوده و برندهای متنوعی در سطح بین المللی موجود هستند که زیورآلات با کیفیتی ارائه می دهند.

معرفی برند ژوپینگ

ژوپینگ برندی است بسیار مشهور و معروف در زیورآلات بدلیجات هستند.
محصولات آن شامل آویزها، انگشترها، گوشواره، گردنبند ، دستبند، النگو، ست زیورآلات هست.

زیورآلات برند ژوپینگ
جنس محصولات این برند معروف از استیل ضد زنگ می باشد یعنی عاری از متریال های بی دوامی چون نیکل و سرب که سرطان زا نز هستند ، بوده و علاوه بر آن در داخل متریال خود فلز مس با روکش لایه ی نازکی از طلا و یا رادیوم می باشد .
جنس نگین ها و سنگ های این محصولات از نوع زیرکن صنعتی و مصنوعی ولی با کیفیت بسیار بالا و سنگ های دیگر گران بها نظیر کریستال های سواروسکی ( اتریشی) می باشد.

کمپانی بدلیجات ژوپینگ در کشور هایی همچون کره، هند، ویتنام، تایلند، برزیل، ایتالیا و آلمان سرمایه گذاری میکنند و محصولات خود را طراحی کرده و با همکاری شرکت های مختلف محصولات را روانه بازار میکنند. تنوع و گوناگونی این محصولات سالانه بیش از هزاران یا میلیون ها قطعه بدلیجات و تزئینات است.

خرید اینترنتی و عمده زیورآلات برند ژوپینگ :

برای مشاهده لیست قیمت عمده محصولات برند ژوپینگ علاوه بر این وبسایت می توانید به کانال تلگرامی مجموعه گالری وندی به آیدی vandi_jewelry@ مراجعه نموده و سفارشات خود را از طریق شماره تلفن های موجود در همان کانال نهایی سازید.