زیورآلات دخترانه

زیورآلات دخترانه

زیورآلات دخترانه و زنانه این روزها از نظر شکل ظاهری با محصولات قدیم بسیار تفاوت دارند.
برخی از تفاوت های زیورآلات زنانه چند سال اخیر با بدلیجات سابق :

کیفیت :

در گذشته و حدود ۱۰ ، ۱۲ سال پیش زیورآلات بدلی و دخترانه و زنانه جنس بی کیفیت تری داشتند بسیار سریع تر از آن که فکرش را بکنید زنگ می زدند، تغییر رنگ می دادند و به دلیل فلزاتی نظیر نیکل و سرب دچار خوردگی و در نتیجه دور ریختنی می شدند.
در مقابل بدلیجات امروزی اغلب از جنس استیل ضد زنگ و رنگ ثابت هستند، و یا از جنس پارچه و نخ و چوب و سنگ و دستساز می باشند.

طراحی ظاهری :

طرح های بدلیجات در آن دوران تنوع کمی داشتند و به چند مدل و المان پروانه و گلبرگ و قلب و … محدود بودند.
اما اخیراً بدلیجات زنانه رنگ و بوی خاصی به خود بخشیده است .
وجود المان های متنوع و گاهی اوقات عجیب غریب و غیرمعمول چون کیسه بوکس، جفت شیش، قیچی، و…یکی از وجوه تمایز این دسته از محصولات می باشد.

قیمت :

از منظر قیمت اما می توان به جرأت گفت نامنصفانه و نجومی تر شده است.
در حدی گران قیمت شده اند که خرید یک آویز دستساز دخترونه در مغازه و گالری های بالای شهر تهران از چیزی که فکرش را بکنید بالاتر خواهد بود.
اما به هر حال برخی از خانم های جوان علی الخصوص آنهایی که استایل خاص و متفاوتی را دارند، حاضرند هزینه ی هنگفت این کالا را بپذیرند و بدون چونه زدن و تخفیف گرفتن زیور مورد علاقه شان را بخرند و به کلکسیون خود اضافه کنند.

علاوه بر قیمت ،کیفیت ، جنس و طراحی ظاهری پارامتر های دیگری نیز وجود دارد که باعث تفاوت بین سبک امروزی بدلیجات با زیورآلات سابق می شود.

زیورآلات دخترانه اینستاگرام

زیورآلات دخترانه

احتمالا شما نیز از آن دسته خانم ها هستید که در اوقات فراغت در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، به گشت و گذار در پیج های مد و استایلینگ زنونه علاقه خاصی دارید.
از لباس، کیف و کفش گرفته تا ساعت، عینک و زیورآلات دخترانه تنها گوشه ای از کلیدواژه هایی است که زنان در شبکه های اجتماعی سرچ می کنند.
بر همین اساس پیج ها و فروشگاه های آنلاین مختلفی در سراسر جهان اقدام به بروز کردن و افزایش تنوع اجناس ویترین مجازی خود و در نتیجه بالا رفتن فالوور و بازدیدکنندگان می نمایند.