سمبل بی نهایت در جواهرات
سمبل بی نهایت در جواهرات

سمبل بی نهایت در جواهرات

سمبل بی نهایت در جواهرات بسیار مورد استفاده و طرفداران زیادی در تمام دنیا خصوصا زنان و دخترخانم های جوان دارد.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ؛ بینهایت نمادی مشابه عدد ۸ انگلیسی با کمی کشیدگی و به صورت افقی می باشد و در ریاضی به معنی بی انتها و نامحدود بوده، اما در جواهرات و طراحی زیورالات ژوپینگ، بولگاری، ونکلیف، کارتیر، دیور و یا زیورآلات دستسازه سنتی ایرانی و اسلامی به عنوان نماد دوست داشتن تا بینهایت برای دو دوست صمیمی همجنس یا غیر همجنس خریداری می شود.

نماد بینهایت در خالکوبی بدن

علامت عشق بی نهایت نه تنها در جواهرات و گردنبند، گردنی، ست، انگشتر، دستبند و … بلکه در سایر موارد مرتبط با مد و فشن مثل تتو (خالکوبی) روی بدن نیز با مفهوم فناناپذیری دنیا ، عشق و ناامید نشدن از تلاش و سعی و کوشش مداوم در راه رسیدن به کمال هر چیزی است که فرد در نظر دارد.

پس با توجه به تفاسیر بیان شده درمیابیم که خریداری جواهرات با طرح نماد بی نهایت برای دوستان و هدیه به آنها بوده و القا کننده ی حس وفاداری و تحت هر شرایطی در کنار هم بودن و پیوند بستن همیشگی و پایداری است که در واقعیت به صورت زیر می توان به این نماد نگاه کرد :

معنی تعجب آور و شگفت انگیز بینهایت در علم ریاضیات در یونان باستان و مطالعات اقلیدس ریاضی دان یونانی بر روی اعداد اول برمی گردد.

البته بسیاری از افراد در این زمینه اعتقاداتی متفاوت دارند مثلا بعضی از انسانها بر این باورند که بی نهایت برای اولین بار در تمدن هند باستان مطرح گشته .
گذشته از تفاسیر علمی و دید ریاضی به این مفهوم اسرار آمیز هندی یا یونانی باستانی به خرید زیورالات بینهایت بپردازیم:

سمبل بی نهایت در جواهراتخرید دستبند نماد بینهایت ∞ 

دستبند طرح بی نهایت دارای نماد سنبلیک ساده اما در عین حال شیک و بسیار جذاب می باشد .
جهت استعلام قیمت و موجودیت انبار گالری وندی، بدلیجات و زیورالات گوناگون را در کانال تلگرامی و پیج اینستاگران ما مشاهده کرده و توسط خط تلفن سایت ثبت سفارش را انجام دهید.

خرید گردنبند نماد بی نهایت 

جواهرات و زیورالات دارای این سنبل پرکاربرد و پرفروش بوده و میزان تقاضای بازار و مشتریان بیشتر از سایر نماد های زیورالات همچون فلب ، گل، جغد، گربه، درخت و عناصر دیگر است.

به طوری که در بسیاری از بازارهای نقره، طلا، جواهر و گالری های زیورالات و  فروشگاههای پخش عمده بدلیجات در تبریز، تهران و سایر شهرها و مناطق کشور این زیوالات و اکسسوری ها فروخته می شود.

این به دلیل سبک مینیمالیستی و طرح ساده آن می باشد که در بسیاری از دیزاین های طلا و جواهرات زنانه به ظرافت هر چه تمام کار شده است.

گوشواره طلایی طرح بی نهایت (نماد ∞ )

گوشواره طلایی رنگ و رزگلد استیل استنلس ضد زنگ و ضد حساسیت با دوام بالا در برابر رطوبت و همچنین رنگ ثابت تا بینهایت می باشد.
نماد بی نهایت و بی پایان که در حقیقت یکی از گره های سلتیک می باشد، طی سال های سال در تبت و هندوستان از این المان استفاده می شده که بعدها به سرزمین های دیگر نیز وارد شد.