جذب همکار فروش
جذب همکار فروش

جذب همکار فروش

جذب همکار فروش :کسب و کارها در سیستم همکاری در فروش باید با صداقت و جدیت وارد شوند و این موجب اعتماد و در نهایت کسب اعتبار برایشان می شود.
کسب اعتبار، به مرور موجب افزایش رشد آن کسب و کار شده و در نهایت به افزایش کسب درآمد می انجامد این زنجیره رشد با کمک همکاری در فروش میسر می شود.

شیوه جذب بازاریاب اینترنتی (جذب همکار فروش)

حالا با قبول اینکه همکاری در فروش موجب رشد کسب و کارها می شود، این سوال طرح می شود که اگر هر کدام از شما کسب و کارهای معروفی ندارید چگونه باید افراد را ترغیب کنید تا به شما در فروش محصولات و خدمات کمک کنند؟ مهم ترین این شیوه ها عبارتند از :

۱- افزایش میزان پورسانت بازاریابی

شما باید در آغار کار برای جذب همکار فروش و یا جذب بازاریاب باید هزینه هایی را در نظر بگیرید.
این هزینه کردن اندک ، اگر با درایت باشد خیلی زود سودش را بر می گرداند. مهم نیست کسب و کارتان چقدر کوچک است مهم این است که در شروع و استفاده از همکاری در فروش درست عمل کنید.

۲- استفاده از تبلیغات کلیکی

این نوع تبلیغات برخی از شیوه های قدیمی تبلیغات می باشد که می تواند تاثیرگذار باشد.برای جذب بازاریاب و کسب و کار بیشتر می توانید از این نوع تبلیغات استفاده کنید.برای شم توصیه می شود یک صفحه فرود در سایت خود ایجاد کنید و در این صفحه درباره مزایای همکاری در فروش اینترنتی با سایت خودتان شرح کاملی ارائه دهید.

زمانی که کاربران بر روی تبلیغات کلیک می کنند وارد این صفحه شده و به این وسیله با کسب و کارتان آشنا شده و اگر از هر ده یا پانزده نفر یکی را به عنوان بازاریاب جذب کنید سود مناسب کرده اید.

۳- تنوع محصولات و خدمات پر طرفدار

هر چه محصولات و خدمات شما متنوع تر بوده و مورد علاقه کاربران اینترنتی باشد ، می تواند عامل مهمی برای جذب بازاریاب بیشتر باشد وقتی محصولات زیاد و دارای تنوع باشد بازاریابان زیادی را با علایق مختلف ترغیب به همکاری می کند. تنوع محصولات یعنی جذب بازاریابان با سلایق مختلف و متنوع .

۴- استفاده از محرک های تشویقی و هدایا

می توانید برای جذب بیشتر بازاریابان و یا ترغیب آنها به همکاری از محرک های تشویقی استفاده کنید مثلا بابت عضویت در بخش همکاری در فروش، مبلغی را به عنوان پاداش در پنل کاربری آنها وارد کنید و اخذ این مبلغ را منوط به فروش چند کالا کنید . و یا می توانید بابت مثلا  فروش ۱۰ کالا و خدمات، درصدی را پاداش بدهید.

آیا همکاری در فروش در ایران پولساز است؟

این نوع کسب و کار مدت های طولانی است که در خارج از کشور انجام می شود، امروزه در ایران هم چنین کسب و کارهایی رونق زیادی گرفته و هم صاحبان کسب و هم بازاریابان از این طریق به درآمدهای میلیونی در ماه و میلیاردی در سال رسیده اند.

 

جذب همکار فروش

 

افزایش درآمد همکاری در فروش

۳ روش ساده که بتوانید خیلی راحت از همین امروز با سیستم همکاری در فروش به کسب درآمد اینترنتی بپردازید.

با این ۳ روش‌ خیلی ساده به عنوان شغل دوم هم می‌توانید افزایش درآمد اینترنتی را تجربه کنید. و در ادامه به مزایا و معایب سیستم های همکاری در فروش در ایران پرداختیم.

در سیستم همکاری در فروش تمام مراحل کسب درآمد بازاریاب به صورت آنلاین انجام می شود.

از ثبت نام در سیستم تا تمامی مراحل تبلیغات و فروش محصول که از طریق اینترنت انجام می شود و در حالت کلی در این روند تنها وظیفه نماینده فروش، تبلیغات محصول است.

همکاری در فروش مناسب چه افرادی است؟

همکاری در فروش مناسب افرادی است که تصمیم دارند بدون سرمایه و فقط با یک موبایل در خانه و محل کار وارد دنیای درآمد اینترنتی شوند. افیلیت مارکتینگ مناسب بانوان، آقایان، کارمندها، نوجوانان و دانشجویان است. این یک روش کسب درآمد اینترنتی است که هم می‌تواند شغل اصلی باشد و هم شغل دوم.