مدل های جدید پابند
آشنایی با مدل های جدید پابند زنانه

آشنایی با مدل های جدید پابند زنانه

آشنایی با مدل های جدید پابند زنانه شامل دربرگیری محصولات زیادی می باشد. با در نظر داشتن درخواست زیاد بازار از بابت این محصول، تولیدات متنوعی را شامل است. پابندها یا همان خلخال از جمله مهم ترین زیورآلات و اکسسوری های زیبای خانم ها به شمار می رود که می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند و به همین دلیل هم طرفداران زیادی دارد. اما در هنگام خرید بایستی چند نقطه را در نظر داشت.

برای مثال اندازه مناسب، جنس و طرح ها.
در ادامه مطلب به اصلی ترین آنها اشاره ای خواهیم داشت.

بررسی اندازه استاندارد پابند

بررسی اندازه استاندارد پابند

پابندها هم همانند دیگر اکسسوری ها دارای ابعاد و سایزبندی های مختلفی هستند. در هنگام خرید مدل های جدید پابند بهتر است تا به اندازه استاندارد آنها هم توجه داشته باشید تا در کنار زیبایی، کارایی کافی را هم داشته باشد. از جمله مرسوم ترین ها در این حیطه به شرح زیر است:

  • سایز XS : در حدود ۲۳ سانتی متر
  • سایز  S: در حدود ۲۴ سانتی متر
  • سایز M: در حدود ۲۵٫۵ سانتی متر
  • سایز L : در حدود ۲۶٫۵ سانتی متر
  • سایز XL: در حدود ۲۸ سانتی متر
  • سایز XXL: در حدودد ۲۹ سانتی متر

راهنمای خرید پابند زنانه

راهنمای خرید پابند زنانه

در زمان خرید پابند، بایستی صرف نظر از زیبایی، نکات دیگری را هم مد نظر قرار داد که سبب ساز نتایج بهتری گردد. به عنوان مثال علاوه بر فلز، سنگ و مواد استفاده شده ی دیگر، آسانی و کارایی پابند هم حایز اهمیت اسـت. مجموعه فروشگاه اینترنتی وندی با فراهم آوردن بهترین، متنوع ترین و ظریف ترین ها، شما را برای خرید اینترنتی مدل های جدید پابند های زنانه و دخترانه فرا می خواند. با یکبار خرید هم اعتماد کافی را به دست خواهید آورد و هم رضایتمندی تام را کسب خواهید کرد.
همه روزه در خدمت شما عزیزان هستیم.