گردنبند مروارید را با چه لباس ها و زیور آلاتی ست کنیم؟
گردنبند مروارید را با چه لباس ها و زیور آلاتی ست کنیم؟

گردنبند مروارید را با چه لباس ها و زیور آلاتی ست کنیم؟

گردنبند مروارید را با چه لباس ها و زیور آلاتی ست کنیم؟ مروارید ظاهری بسیار جذاب و شیکی داردو این نگین را باید با لباس های بسیار با ارزش ست کرد.اگر این نگین را با شلوار جین و سوئیشرت ست کنید ارزش این نگین را پایین می آورید.
لباس های رسمی بهترین گزینه برای ست کردن با انگشتر مروارید هستند.همانطور که می دانید لباس های ساده و شیک نیاز به تزئینات اضافی دارند بنابراین مروارید بهترین وسله تزئینات می باشد.
البته منظور این نیست که شما با لباس های راحتی نمی توانید جواهرمروارید استفاده کنید. اما مطمئن شوید که شیکی این جواهر با فرم لباس شما همخوانی داشته باشد.مرواریدبسیار شکننده و حساس است، مخصوصا وقتی روی حلقه سوار می شود.
برای پیشگیری از افتادن و خراش برداشتن این سنگ قیمتی بهتر است آن ها را در هر موقعیت و هر مکانی نبوشید.

کاربرد مروارید

مروارید کاربردهای زیادی در جواهرسازی دارد و در ساخت بیشتر جواهرات به کار می رود.
گردنبند مروارید، گردنبند مورد علاقه اکثر خانوم ها است. برای خانوم های جوان گردنبند های کوتاه با مروارید های ریز که دقیقا هم اندازه گردنشان باشد زیبایی و جذابیت بیشتری به استایل آن ها می دهد و هم چنین هر چه سن خانوم ها بالاتر می رود از به کار بردن گردنبند های بلندتر و مدل اپرا احساس خشنودی بیشتری دارند به علاوه برای ست شدن گردنبند با لباس زنان هم خوانی داشتن میزان بلندی گردنبند با خود لباس تاثیر گذاری بالایی دارد. لباس های مجلسی تک رنگ که خیلی هم بلند نباشد چون در عین سادگی بسیار شیک هستند به طور متداول مورد استفاده خانوم ها برای مهمانی ها قرار می گیرد ترکیب این لباس با گردنبند مروارید کوتاه و ظریف، تمرکز افراد را بیشتر به سمت مروارید می برد و این گونه زیبایی آن را چندین برابر نمایان می کند. برای لباس هایی که رنگ یقه مجلسی آن ها تیره و سیاه است گردنبند مروارید جلوه ی بیشتری به آن می بخشد.

گردنبند مروارید را با چه لباس ها و زیور آلاتی ست کنیم؟لباس هایی که یقه های آنها بسته تر به نظر می رسند گردنبند های مروارید کوتاه مناسب است و بر عکس اگر یقه لباس خیلی باز باشد با گردنبندهای مروارید بلند بیشتر سازگاری دارد. اگر طول گردنبند مروارید به ۵۰ سانت می رسد بدون نگرانی می شود برای یقه های باز یا بسته استفاده کرد.
ترکیب لباس های غیر مجلسی که برای مهمانی های خانگی و دوستانه کاربرد دارد با مروارید های رنگی درشت که در گردنبند هایی استفاده شده که خیلی هم بلند نیست باعث می شود تا فرد در بین دیگران خاص به نظر بیاید.